Tradicionalnu akcija za Valentinovo „Zaljubite se u kamin" produžili smo do 31.3.2010. Tko želi iskoristiti specijalan popust od -5% na sve proizvode iz bogate ponude Svijeta kamina i popust od -12% na sve proizvode iz ponude Kamina Hoyan (osim kolekcije Neodoljivi), dočekat će ga ljubazno osoblje i spremno odgovoriti na sva pitanja o ugradnji kamina, roštilja i krušnih peći. Grupa Hoyan svojim proizvodima osiguravaju kvalitetu i dugotrajnost prenoseći udobnost koju donosi plamen.
U našoj ekskluzivnoj ponudi sajamskih izložaka možete pronaći otmjene modele kamina i roštilja i obogatiti svoj prostor iznimnim estetskim i funkcionalnim dodatkom.
Iskoristite aktualnu pogodnost: kupnju proizvoda iz naše ponude karticom American Express ili Diners na 12 rata bez kamata. Akcija je aktualna do rasprodaje svih proizvoda.
Prelistajte našu brošuru eksponata! Sigurni smo da ćete u prikazanoj kolekciji pronaći proizvod po povoljnoj cijeni koji će se skladno uklopiti u Vaš dom.